Nauczyciel na Medal - Plebiscyt Edukacyjny 2021

Z przyjemnością informuję, że szkoła została zgłoszona przez uczniów i ich rodziców do nagrody Szkoła Roku w akcji Nauczyciel i Szkoła na Medal - największym plebiscycie edukacyjnym w Polsce, który w województwie wielkopolskim jest prowadzony przez "Głos Wielkopolski".
Jednocześnie nominację do tytułu Nauczyciel na Medal otrzymał także pracujący w szkole nauczyciel: Aleksandra Ratajewska.
Głosowanie w plebiscycie już się rozpoczęło. Aktualne wyniki i wszystkie informacje o akcji można znaleźć na www.gloswielkopolski.pl/nauczyciel

Gratulacje dla Pani Aleksandry Ratajewskiej nauczycielki języka polskiego i wychowawczyni klasy V b. Jesteśmy dumni, że jest Pani nauczycielem Szkoły Podstawowej nr 80 im. Kornela Makuszyńkiego.

Proszę o głosowanie.

z poważaniem