SZKOŁA
UCZEŃ
RODZICE
Drodzy Rodzice,

            W związku z wydarzeniami mającymi miejsce w warszawskim Wawrze, chcielibyśmy Państwa uspokoić.  W naszej szkole pod czujnym okiem wychowawców, każde najmniejsze wydarzenie świadczące o konflikcie między uczniami zostaje konsultowane zarówno psychologiem, pedagogiem jak i psychopedagogiem. Wszelkie nieprawidłowości staramy się rozwiązywać na bieżąco. Przede wszystkim rozmawiać, organizować warsztaty, prowadzić mediacje między skonfliktowanymi uczniami i czuwać.
          Jednakże zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc. Prosimy zgłaszać nam wszelkie obawy, nieprawidłowości i podejrzenia w związku z zachowaniem Państwa dzieci, czy też kolegów, koleżanek, które        z Państwa dziećmi dzielą wspólny czas szkolny. W przypadku naszych Dzieci nadgorliwość jest jak najbardziej wskazana i nie ma błahych problemów. Nawet jeśli wg. Państwa nie są warte uwagi, zawsze należy się upewnić    i konsultować z kadrą szkolnej pomocy psychologiczno- pedagogicznej i wychowawcami. Z pewnością przyczyni się to, do większej skuteczności naszych działań.

Kadra SP 80

W zakładce Dokumenty/Bezpieczna Szkoła do pobrania zalecane działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego uczniów.VIII FESTYN RODZINNY 25.05.2019
Więcej zdjęć na naszym profilu Facebook. Zobacz tutaj.

PODZIĘKOWANIE

         

                   Składam serdeczne podziękowanie Dyrekcji, Nauczycielom, Pracownikom szkoły, ale przede wszystkim- Uczniom, którzy powierzyli mi funkcję opiekuna Samorządu Uczniowskiego, za trzy lata współpracy.

Za wszystkie inicjatywy oraz trud włożony w organizację życia szkolnego, za zaangażowanie, pomoc, wsparcie, uśmiech i dobre słowo.

Dziękuję za to, że zawsze mogłam na Was liczyć.

Nowemu opiekunowi życzę wytrwałości, cierpliwości i bezproblemowego roku szkolnego.

                                                                                                   

                                                                                                Dziękuję

                                                                                             Joanna Biegańska

                                                                                  opiekun Samorządu Uczniowskiego