Drodzy Ośmioklasiści !

Przed Wami pierwszy egzamin w życiu,
sprawdzający wiedzę i umiejętności zdobyte
w szkole podstawowej.
Życzymy aby uzyskane wyniki pozwoliły Wam
kontynuować naukę w wymarzonych szkołach,
rozwijać wiedzę i spełniać swoje pasje.

Powodzenia!
Dyrekcja szkoły i nauczyciele.

PODZIĘKOWANIE

Składam serdeczne podziękowanie Dyrekcji, Nauczycielom, Pracownikom szkoły, ale przede wszystkim- Uczniom, którzy powierzyli mi funkcję opiekuna Samorządu Uczniowskiego, za trzy lata współpracy.

Za wszystkie inicjatywy oraz trud włożony w organizację życia szkolnego, za zaangażowanie, pomoc, wsparcie, uśmiech i dobre słowo.

Dziękuję za to, że zawsze mogłam na Was liczyć.

Nowemu opiekunowi życzę wytrwałości, cierpliwości i bezproblemowego roku szkolnego.

Dziękuję

Joanna Biegańska