UCZEŃ

W zakładce Dokumenty/Bezpieczna Szkoła do pobrania zalecane działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego uczniów.

VIII FESTYN RODZINNY 25.05.2019
Więcej zdjęć na naszym profilu Facebook. Zobacz tutaj.

Powitanie wiosny 2019

Termin: środa 20 marca 2019 roku,

trzecia godzina lekcyjna godz. 9:50

Temat: Witaj wiosno!

Klasy: I – III

Cele :

• Kultywowanie tradycji ludowych związanych z okresem wiosennym.
  • Przypomnienie i utrwalenie wiadomości dotyczących zwiastunów wiosny.
  • Wzmacnianie więzi emocjonalnej w zespołach klasowych oraz w społeczności szkolnej.
  • Organizowanie sytuacji sprzyjającej wykorzystywaniu posiadanych sprawności i umiejętności.

Realizacja:

• wykonanie przez każdą klasę kolorowego „gaika – maika”
  • przemarsz Wiosennego Korowodu wokół szkoły w strojach, dodatkach itp. w kolorze zielonym
  • zabieramy ze sobą hałaśliwe przedmioty J - instrumenty, trąbki, gwizdki itp.

Organizatorzy:

Dorota Pietrzyk