Rekolekcje wielkopostne 2017

W dniach 20- 22 marca uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w rekolekcjach szkolnych. Tegoroczne hasło brzmiało: „Idźcie i głoście”. Zarówno w czasie zajęć                 w kościele p.w. Świętej Rodziny jaki w szkole podjęty był temat apostolstwa. Głoszenia prawdy o Chrystusie przez dużych i małych…

Ksiądz Piotr – rekolekcjonista, z łatwością nawiązał więź ze wszystkimi dziećmi, które bardzo aktywnie uczestniczyły w naukach. Radosny śpiew było słychać zapewne nie tylko                  w kościele!

Wierzymy, że wszystko czego uczniowie dowiedzieli się w czasie spotkań, na długo zostanie w ich pamięci i pomoże skierować jeszcze bardziej ich serca w stronę dobra.

Alina Muszyńska