Rozpoczeliśmy rok szkolny 2016/2017

1 września uroczyście powitaliśmy rok szkolny 2016/2017. Na inauguracji spotkali się uczniowie, nauczyciele i przedstawiciele rodziców. Słowa powitania wygłosili p. dyrektor Tomasz Niedzielski oraz wicedyrektor Elżbieta Hakowska Puchalska. Z kolei uczniowie klasy 2c zaprezentowali okolicznościowe przedstawienie. Później uczniowie udali się do sal, aby już w klasowym gronie poczynić pierwsze ustalenia dotyczące nowego roku.

Życzymy wszystkim uczniom wielu sukcesów szkolnych oraz tego, by zgłębianie tajników nauki odbywało się w przyjaznej atmosferze i dawało poczucie prawdziwej radości.