Głosuj na projekt rejonowy
Boisko i plac zabaw przy SP80
5 - Grunwald Północ, Grunwald Południe, Stary Grunwald

Pobierz pliki

PBO2020 - Jak głosować na nasz projekt?

1. Wejdź na stronę budzet.um.poznan.pl/glosowanie

2. Przejdź do projektów z kategorii: rejonowe - 5 - Grunwald Północ, Grunwald Południe, Stary Grunwald

3. Zaznacz projekt V.12 - Boisko i plac zabaw przy SP80 i przejdź do dołu strony i kliknij Oddaj swój głos

4. Wypełnij dane i jeszcze raz kliknij Oddaj swój głos

Rozpoczeliśmy rok szkolny 2016/2017

1 września uroczyście powitaliśmy rok szkolny 2016/2017. Na inauguracji spotkali się uczniowie, nauczyciele i przedstawiciele rodziców. Słowa powitania wygłosili p. dyrektor Tomasz Niedzielski oraz wicedyrektor Elżbieta Hakowska Puchalska. Z kolei uczniowie klasy 2c zaprezentowali okolicznościowe przedstawienie. Później uczniowie udali się do sal, aby już w klasowym gronie poczynić pierwsze ustalenia dotyczące nowego roku.

Życzymy wszystkim uczniom wielu sukcesów szkolnych oraz tego, by zgłębianie tajników nauki odbywało się w przyjaznej atmosferze i dawało poczucie prawdziwej radości.