Drodzy Ośmioklasiści !

Przed Wami pierwszy egzamin w życiu,
sprawdzający wiedzę i umiejętności zdobyte
w szkole podstawowej.
Życzymy aby uzyskane wyniki pozwoliły Wam
kontynuować naukę w wymarzonych szkołach,
rozwijać wiedzę i spełniać swoje pasje.

Powodzenia!
Dyrekcja szkoły i nauczyciele.

Spotkanie Policjanta z uczniami SP80

6 kwietnia uczniowie uczestniczyli w spotkaniu z młodszym aspirantem Arnoldem Dybałą - policjantem Komisariatu Policji Poznań - Grunwald.

Spotkanie przeznaczone było dla uczniów kla IV-VI. Tematem pogadanki była cyberprzemoc i skutki jakie może nieść za sobą niewłaściwe korzystanie z Internetu.            Na spotkaniu uczniowie dowiedzieli się, jakie mają prawa i obowiązki w świetle prawa,        kto i kiedy ponosi odpowiedzialność prawną oraz jakie postawy powinni przyjmować uczniowie, gdy są namawiani do czynu zabronionego przez prawo.

Poruszane tematy cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród uczniów, o czym świadczyły liczne pytania kierowane do Policjanta. Pan Dybała obiecał uczniom, że spotka się z nimi drugi raz na zajęciach wychowawczych w klasach.

Relacjonowała: Martyna Goślińska