UCZEŃ

W zakładce Dokumenty/Bezpieczna Szkoła do pobrania zalecane działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego uczniów.

VIII FESTYN RODZINNY 25.05.2019
Więcej zdjęć na naszym profilu Facebook. Zobacz tutaj.

Sprawozdanie z konkursu kaligrafii

Kolejna edycja Szkolnego Konkursu Kaligrafii dla klas 1-3 już za nami.

Uczestnicy niezwykle starannie przepisywali  zaproponowany dla każdego poziomu tekst.

Wybór mistrzowskiej pracy był niezwykle trudny ponieważ wszystkie dzieci

biorące udział bardzo się starały aby to ich praca byłanajpiękniejsza.

Ostatecznie tytuły:

- Mistrza Kaligrafii w roku szkolnym 2018/2019 zdobyli:

• na poziomie klasy 1   DMYTRO DENEHA                  z klasy 1a
  • na poziomie klasy 2   DAWID WAWRZYNKIEWICZ   z klasy 2a
  • na poziomie klasy 3   JULIA SIWIAK                           z klasy 3a

- Wicemistrza Kaligrafii

• na poziomie klasy 1   NASTAZJA KOWALSKA           z klasy 1a
  • na poziomie klas   2   SONIA FERENC                       z klasy 2b
  • na poziomie klasy 3   DOMINIKA ŁUKASIK                 z klasy 3a

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody za udział w konkursie.

Gratulujemy i zachęcamy do pięknego pisania.

Dorota Pietrzyk

Justyna Żukowska