Głosuj na projekt rejonowy
Boisko i plac zabaw przy SP80
5 - Grunwald Północ, Grunwald Południe, Stary Grunwald

Pobierz pliki

PBO2020 - Jak głosować na nasz projekt?

1. Wejdź na stronę budzet.um.poznan.pl/glosowanie

2. Przejdź do projektów z kategorii: rejonowe - 5 - Grunwald Północ, Grunwald Południe, Stary Grunwald

3. Zaznacz projekt V.12 - Boisko i plac zabaw przy SP80 i przejdź do dołu strony i kliknij Oddaj swój głos

4. Wypełnij dane i jeszcze raz kliknij Oddaj swój głos

Święto Niepodległości

Dnia 9.11.2018r. (piątek) obchodziliśmy w szkole 100. Rocznicę Odzyskania Niepodległości. Z tej okazji uczniowie Osiemdziesiątki brali udział w Festiwalu Pieśni Patriotycznej. Każdy zespół zaprezentował jeden – wybrany przez siebie – utwór. Klasy I-VIII uczciły narodowe święto, przypominając piosenki związane z ojczystym krajem.
O godzinie 11.11 ponad 24 tys. szkół, przedszkoli i placówek oświatowych w Polsce oraz w 91 szkołach polonijnych z całego świata odśpiewało hymn narodowy w ramach akcji „Rekord dla Niepodległej”. Także my braliśmy w niej udział!