Szanowni Państwo, Uczniowie...

Szanowni Państwo,

Uczniowie

Zakończył się rok szkolny 2022/23 i rozpoczęły się wakacje, czas zasłużonego odpoczynku po wielu miesiącach ciężkiej pracy.

Dziękuję:

• nauczycielom i pracownikom szkoły za współpracę, wysiłek włożony w życzliwe podejście do spraw związanych ze szkołą i gotowość do rozwiązywania problemów;
  • rodzicom za udział w wielu wydarzeniach, wsparcie finansowe różnych przedsięwzięć, gotowość do współpracy;
  • uczniom za rozwój pasji i zainteresowań, zdobywanie nowych umiejętności, aktywny udział w życiu szkoły
  • przyjaciołom szkoły za serce, które pochyla się nad tymi, którzy potrzebują pomocy, za bezinteresowną pomoc i życzliwość.

Życzę, by nadchodzące wakacje były spokojne, pełne niezapomnianych i bezpiecznych wrażeń. Absolwentom życzę sukcesów w edukacji w szkołach ponadpodstawowych oraz w dorosłym życiu.

Aldona Rożnowska