UCZEŃ

W zakładce Dokumenty/Bezpieczna Szkoła do pobrania zalecane działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego uczniów.

VIII FESTYN RODZINNY 25.05.2019
Więcej zdjęć na naszym profilu Facebook. Zobacz tutaj.

Szkolny konkurs recytatorski dla klas 1-3

28 lutego w naszej szkole odbył się szkolny konkurs recytatorski dla klas 1-3. Uczniowie wykazując się wielką odwagą oraz umiejętnością pięknej recytacji wspaniale zaprezentowali wiersze m.in. J. Tuwima, J. Brzechwy, M. Konopnickiej. Wszyscy uczestnicy nagrodzeni zostali gromkimi brawami oraz otrzymali upominki i dyplomy. Spośród nich wyłonieni zostali zwycięzcy, którzy reprezentowali naszą szkołę w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim 12 marca 2019 roku, a są to:

Weronika Barwaśna z klasy 1a

Kornelia Zienkiewicz z klasy 2b

Wiktoria Szumna z klasy 3a.

Reprezentując naszą szkołę Weronika z klasy 1a zajęła II miejsce!

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

Organizatorzy: Dorota Pietrzyk, Justyna Żukowska