Turniej piłki ręcznej "Na Grunwaldzie Małe Szkraby Grają w Rękę Dla Zabawy"

W środę odbył się kolejny turniej piłki ręcznej dla uczestników projektu "Na Grunwaldzie Małe Szkrab grają w rękę dla zabawy" . W Szkole Podstawowej Nr 7 w Poznaniu rywalizacja trwała od samego rana. Zawodnicy z klasy 3A wygrali 3 mecze, oraz jeden przegrali. Dwóch zawodników nie mogło wziąć udziału w turnieju z powodu ich choroby. Jeden z nich - słynny Jurek - znajduje się aktualnie w szpitalu i to jemu dedykujemy nasze zwycięstwa. Wracaj szybko do zdrowia!

Jakub Brzostowski