SZKOŁA
UCZEŃ
RODZICE
Drodzy Rodzice,

            W związku z wydarzeniami mającymi miejsce w warszawskim Wawrze, chcielibyśmy Państwa uspokoić.  W naszej szkole pod czujnym okiem wychowawców, każde najmniejsze wydarzenie świadczące o konflikcie między uczniami zostaje konsultowane zarówno psychologiem, pedagogiem jak i psychopedagogiem. Wszelkie nieprawidłowości staramy się rozwiązywać na bieżąco. Przede wszystkim rozmawiać, organizować warsztaty, prowadzić mediacje między skonfliktowanymi uczniami i czuwać.
          Jednakże zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc. Prosimy zgłaszać nam wszelkie obawy, nieprawidłowości i podejrzenia w związku z zachowaniem Państwa dzieci, czy też kolegów, koleżanek, które        z Państwa dziećmi dzielą wspólny czas szkolny. W przypadku naszych Dzieci nadgorliwość jest jak najbardziej wskazana i nie ma błahych problemów. Nawet jeśli wg. Państwa nie są warte uwagi, zawsze należy się upewnić    i konsultować z kadrą szkolnej pomocy psychologiczno- pedagogicznej i wychowawcami. Z pewnością przyczyni się to, do większej skuteczności naszych działań.

Kadra SP 80

W zakładce Dokumenty/Bezpieczna Szkoła do pobrania zalecane działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego uczniów.VIII FESTYN RODZINNY 25.05.2019
Więcej zdjęć na naszym profilu Facebook. Zobacz tutaj.

VI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia za nami

To już po raz drugi uczestniczyliśmy w Światowym Dniu Tabliczki Mnożenia. Przygotowania zaczęliśmy już od początku tygodnia. Uczniowie klas IV-VI przygotowali mnóstwo plakatów, które zostały powieszone na  każdym piętrze naszej szkoły. Dodatkowo na lekcjach matematyki uczniowie mieli okazję przypomnieć sobie tabliczkę mnożenia.

W akcji wzięli udział uczniowie klas III - VI oraz pracownicy szkoły. Na każdym piętrze znajdowały się po trzy Komisje Egzaminacyjne, które podczas krótkich przerw egzaminowały uczniów. Natomiast podczas trwania długich przerw Komisje zmieniały się w Patrole Egzaminacyjne i odpytywały chętnych uczniów na świeżym powietrzu. Dodatkowo zostały powołane dwa Patrole Egzaminacyjne, które egzaminowały pracowników szkoły.Uczeń, który zdał bezbłędnie egzamin otrzymywał tytuł EXPERTA MT oraz magnes. W akcji wzięło udział 14 egzaminatorów oraz ok. 160 uczniów. Większość nauczycieli oraz pracowników szkoły, którzy poddali się próbie znajomości tabliczki mnożenia przeszli ją pozytywnie. 

Oprócz Patroli Egzaminacyjnych i Komisji Egzaminacyjnej na drugiej godzinie lekcyjnej przeprowadziliśmy też Konkurs Mistrz Tabliczki Mnożenia, w którym brał udział jeden z reprezentant klas 4-6. Konkurs wygrał Mateusz Przybylski z klasy 5a. Gratulujemy :-)

 

Oto lista naszych wspaniałych komisji egzaminacyjnych: Marta Biała, Zuzia Stachowiak, Sonia Michocka, Joanna Szyndler, Zuzanna Walkowiak, Amelia Wojciechowska, Oliwier Gilla, Jakub Kozłowski, Weronika Woźniak, Wiktoria Czepulonek, Alicja Golka, Aleksandra Deskur, Aleksandra Mielnik, Weronika Hoff, Mateusz Przybylski, Dominik Smagała, Marcjanna Smagała, Julia Sikorska, Hubert Hundert, Zuzanna Biedrzycka, Aleksandra Kubiak, Rozalia Ksiąg, Barbara Głów, Martyna Niedzielska, Patrycja Madej, Lidia Kaźmierczak, Mateusz Idczak, Mateusz Olejniczak, Wiktoria Nodżak, Magdalena Piechowicz, Oskar Maćkowiak - Czub, Mateusz Poczta oraz patrole egzaminacyjne: Martyna Jęchorek, Mikołaj Rembikowski, Maciej Młody, Michał Nodżak, Amelia Stanicka i Marta Kaczmarek. Dziękujemy Wam za pomoc w przygotowaniu akcji.

 

Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie akcją oraz świetną zabawę:)

Do zobaczenia za rok!

 

Koordynatorzy lokalni:

Dorota Michniewska

Martyna Goślińska

Zdjęcia można znaleźć tutaj.