UCZEŃ

W zakładce Dokumenty/Bezpieczna Szkoła do pobrania zalecane działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego uczniów.

W DNIACH 24-28.06 W NASZEJ SZKOLE ORGANIZUJEMY PÓŁKOLONIE DLA UCZNIÓW Z KLAS I-III. ODPŁATNOŚĆ WYNOSI 100 ZŁ OD DZIECKA. RESZTĘ KWOTY DOPŁACA WYDZIAŁ OŚWIATY. WAŻNYM JEST FAKT, ŻE DZIECKO MOŻE BYĆ UCZNIEM INNEJ PLACÓWKI MIESZCZĄCEJ SIĘ NA TERENIE POZNANIA, RODZICE MUSZĄ PŁATNIKAMI PODATKU W MIEŚCIE POZNAŃ. DODATKOWE INFORMACJE MOŻNA UZYSKAĆ W SEKRETARIACIE SZKOŁY.

VIII FESTYN RODZINNY 25.05.2019
Więcej zdjęć na naszym profilu Facebook. Zobacz tutaj.

Wycieczka klasy IV a i Va

Dnia 20 maja klasa IVa i Va uczestniczyła w wycieczce do Dymaczewa Starego. Korzystając z gościnności "ArtZagroda"uczniowie wzięli udział w trzech warsztatach. Dla swoich ukochanych mam, babć, cioć, sympatii przygotowywali drewniane tulipany. Na warsztatach kulinarnych piekli pyszne drożdżówki i poznańskie szneki. Tworzyli również własnoręcznie malowane torby. Po ciężkiej pracy przyszedł czas na ognisko i zabawy na świeżym powietrzu.

Anna Szymczak