Drodzy Rodzice,

            W związku z wydarzeniami mającymi miejsce w warszawskim Wawrze, chcielibyśmy Państwa uspokoić.  W naszej szkole pod czujnym okiem wychowawców, każde najmniejsze wydarzenie świadczące o konflikcie między uczniami zostaje konsultowane zarówno psychologiem, pedagogiem jak i psychopedagogiem. Wszelkie nieprawidłowości staramy się rozwiązywać na bieżąco. Przede wszystkim rozmawiać, organizować warsztaty, prowadzić mediacje między skonfliktowanymi uczniami i czuwać.
          Jednakże zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc. Prosimy zgłaszać nam wszelkie obawy, nieprawidłowości i podejrzenia w związku z zachowaniem Państwa dzieci, czy też kolegów, koleżanek, które        z Państwa dziećmi dzielą wspólny czas szkolny. W przypadku naszych Dzieci nadgorliwość jest jak najbardziej wskazana i nie ma błahych problemów. Nawet jeśli wg. Państwa nie są warte uwagi, zawsze należy się upewnić    i konsultować z kadrą szkolnej pomocy psychologiczno- pedagogicznej i wychowawcami. Z pewnością przyczyni się to, do większej skuteczności naszych działań.

Kadra SP 80

Wyniki Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „KANGUR 2018”

Do tegorocznej edycji konkursu zgłosiło się w Naszej Szkole 42 uczniów: 2 z klas I, 5 z klas II, 16 z klas III, 6 z klas IV, 5 z klas V, 7 z  klas VI i 1 z klas VII.

Przypomnę, że konkurs „Kangur” w szkole podstawowej odbywał się w trzech kategoriach: „Żaczek” – kl.I - II, „Maluch” – kl.III-IV, „Beniamin” – kl.V-VI i „Kadet” – kl. VII. Każdy, kto chciał wziąć w nim udział, musiał uzyskać zgodę swoich rodziców/opiekunów i wpłacić wpisowe  w wysokości 9 zł.

Ponieważ karty odpowiedzi nie są sprawdzane w szkole, tylko odsyłane do regionalnych organizatorów, oczekiwanie na wyniki trwa zazwyczaj około sześciu tygodni.

W każdej z kategorii można było maksymalnie zdobyć różną liczbę punktów. I tak w kategorii „Żaczek” było to 105 pkt., „Maluch” – 120 pkt., „Beniamin” – 150 pkt i  „Kadet” – 150 pkt .


Na gratulacje zasłużyli uczniowie, którzy zdobywając odpowiednią liczbę punktów zostali wyróżnieni:

Stanisław Kalinowski z klas pierwszych,

Wojciech Neumann, Nikodem Barełkowski, Michał Kalinowski z klas trzecich,

Antoni Kruk, Dawid Stempniak z klas czwartych,

Wojciech Kamiński z klas piątych,

Antoni Neumann, Weronika Woźniak, Aleksandra Marcinek z klas szóstych,

Mateusz Stałanowski z klas siódmych .


Ci uczniowie, na koniec roku, otrzymają od organizatora upominki-niespodzianki.

GRATULACJE

 

Więcej informacji na temat konkursu i zadań znajduje się na stronie: www.kangur-mat.pl.


Szkolny Koordynator

Martyna Goślińska