SZKOŁA
UCZEŃ
RODZICE
Drodzy Rodzice,

            W związku z wydarzeniami mającymi miejsce w warszawskim Wawrze, chcielibyśmy Państwa uspokoić.  W naszej szkole pod czujnym okiem wychowawców, każde najmniejsze wydarzenie świadczące o konflikcie między uczniami zostaje konsultowane zarówno psychologiem, pedagogiem jak i psychopedagogiem. Wszelkie nieprawidłowości staramy się rozwiązywać na bieżąco. Przede wszystkim rozmawiać, organizować warsztaty, prowadzić mediacje między skonfliktowanymi uczniami i czuwać.
          Jednakże zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc. Prosimy zgłaszać nam wszelkie obawy, nieprawidłowości i podejrzenia w związku z zachowaniem Państwa dzieci, czy też kolegów, koleżanek, które        z Państwa dziećmi dzielą wspólny czas szkolny. W przypadku naszych Dzieci nadgorliwość jest jak najbardziej wskazana i nie ma błahych problemów. Nawet jeśli wg. Państwa nie są warte uwagi, zawsze należy się upewnić    i konsultować z kadrą szkolnej pomocy psychologiczno- pedagogicznej i wychowawcami. Z pewnością przyczyni się to, do większej skuteczności naszych działań.

Kadra SP 80

W zakładce Dokumenty/Bezpieczna Szkoła do pobrania zalecane działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego uczniów.VIII FESTYN RODZINNY 25.05.2019
Więcej zdjęć na naszym profilu Facebook. Zobacz tutaj.

XVIII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI DLA UCZNIÓW KLAS 1-3

9 marca w bibliotece Szkoły Podstawowej nr 7 po raz osiemnasty odbył się finał Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego dla uczniów klas 1 -3.

Do rywalizacji o tytuł najlepszego recytatora zgłosiło się 6 szkół z dzielnicy Grunwald. Recytatorzy reprezentowali szkoły: SP 80, SP 74, SP 90, SP 4, SP 10, SP 69.

Finaliści przygotowali recytację wierszy różnych autorów poezji dziecięcej, najczęściej jednak interpretowali wiersze Wandy Chotomskiej. Atmosfera konkursu była bardzo podniosła, a na początku dało się odczuć lekką tremę wszystkich uczestników.

W jury 18 edycji konkursu zasiadły panie:
– pani Elżbieta Krygowska – Butlewska – ilustrator książek dla dzieci,
– pani Wiesława Hofman – nauczyciel języka polskiego,
– pani Magdalena Łagodzińska – wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 7
– pani Barbara Kulcenty – bibliotekarka Szkoły Podstawowej nr 7.

Tytuł najlepszego recytatora został przyznany w trzech poziomach: na poziomie klas I, na poziomie klas II i na poziomie klas III.

A oto laureaci XVIII finału:

Klasy I
I miejsce – Wojciech Bryś – Szkoła Podstawowa nr 10 i Natalia Czapracka – Szkoła Podstawowa nr 80
II miejsce – Natalia Olszanowska – Szkoła Podstawowa nr 74
III miejsce – Maria Wróblewska – Szkoła Podstawowa nr 90
Wyróżnienie: Stanisław Ignatiuk – Szkoła Podstawowa nr 69

Klasy II
I miejsce – Bruno Rohde – Szkoła Podstawowa nr 10
II miejsce – Marysia Wiercioch – Szkoła Podstawowa nr 7
III miejsce – Weronika Melosik – Szkoła Podstawowa nr 90

Klasy III
I miejsce – Zuzanna Wróbel – Szkoła Podstawowa nr 10
i Piotr Góra – Szkoła Podstawowa nr 7
II miejsce – Lucyna Jędrzejczak – Szkoła Podstawowa nr 4

Wszyscy laureaci otrzymali nagrody książkowe, zaś wszyscy uczestnicy konkursu pamiątkowe dyplomy i drobne upominki. Miłym akcentem było wręczenie przez panią ilustrator – Elżbietę Krygowską–Butlewską wszystkim recytatorom oraz ich nauczycielom i rodzicom pamiątkowych kartek z wykonanymi przez siebie przepięknymi rysunkami.


Informacja ze strony:
http://sp7poz.nazwa.pl/nowa/2018rok/03-2/xviii-miedzyszkolny-konkurs-recytatorski-dla-uczniow-klas-1-3/