Zagłosuj na szkołę - projekt Małego Inżyniera

Nasza szkoła przystąpiła do projektu realizowanego wspólnie przez Volskswagen Poznań oraz Fundację Rozwoju Edukacji Małego Inżyniera.

Możemy uzyskać unikatowy zestaw klocków LEGO MINSTOREM EV3 do budowy i programowania robotów o wartości 6000 zł oraz całodniowy festiwal technologiczny odbywający się w zwycięskiej szkole.

W dniach 17.11. 2016 do 20.11.2016 głosujemy na naszą szkołę za pośrednictwem strony:

Jeden użytkownik może oddać jeden głos dziennie.

Pamiętajcie – każdy głos ma znaczenie!

Liczymy na WAS!!!

Dziękujemy za oddany głos