Drodzy Rodzice,

            W związku z wydarzeniami mającymi miejsce w warszawskim Wawrze, chcielibyśmy Państwa uspokoić.  W naszej szkole pod czujnym okiem wychowawców, każde najmniejsze wydarzenie świadczące o konflikcie między uczniami zostaje konsultowane zarówno psychologiem, pedagogiem jak i psychopedagogiem. Wszelkie nieprawidłowości staramy się rozwiązywać na bieżąco. Przede wszystkim rozmawiać, organizować warsztaty, prowadzić mediacje między skonfliktowanymi uczniami i czuwać.
          Jednakże zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc. Prosimy zgłaszać nam wszelkie obawy, nieprawidłowości i podejrzenia w związku z zachowaniem Państwa dzieci, czy też kolegów, koleżanek, które        z Państwa dziećmi dzielą wspólny czas szkolny. W przypadku naszych Dzieci nadgorliwość jest jak najbardziej wskazana i nie ma błahych problemów. Nawet jeśli wg. Państwa nie są warte uwagi, zawsze należy się upewnić    i konsultować z kadrą szkolnej pomocy psychologiczno- pedagogicznej i wychowawcami. Z pewnością przyczyni się to, do większej skuteczności naszych działań.

Kadra SP 80

Zagłosuj na szkołę - projekt Małego Inżyniera

Nasza szkoła przystąpiła do projektu realizowanego wspólnie przez Volskswagen Poznań oraz Fundację Rozwoju Edukacji Małego Inżyniera.

Możemy uzyskać unikatowy zestaw klocków LEGO MINSTOREM EV3 do budowy i programowania robotów o wartości 6000 zł oraz całodniowy festiwal technologiczny odbywający się w zwycięskiej szkole.

W dniach 17.11. 2016 do 20.11.2016 głosujemy na naszą szkołę za pośrednictwem strony:

http://szkolamalegoinzyniera.pl/szkola-podstawowa-nr-80-im-kornela-makuszynskiego-w-poznaniu

 

Jeden użytkownik może oddać jeden głos dziennie.

 

Pamiętajcie – każdy głos ma znaczenie!

Liczymy na WAS!!!

Dziękujemy za oddany głos