Drodzy Rodzice,

            W związku z wydarzeniami mającymi miejsce w warszawskim Wawrze, chcielibyśmy Państwa uspokoić.  W naszej szkole pod czujnym okiem wychowawców, każde najmniejsze wydarzenie świadczące o konflikcie między uczniami zostaje konsultowane zarówno psychologiem, pedagogiem jak i psychopedagogiem. Wszelkie nieprawidłowości staramy się rozwiązywać na bieżąco. Przede wszystkim rozmawiać, organizować warsztaty, prowadzić mediacje między skonfliktowanymi uczniami i czuwać.
          Jednakże zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc. Prosimy zgłaszać nam wszelkie obawy, nieprawidłowości i podejrzenia w związku z zachowaniem Państwa dzieci, czy też kolegów, koleżanek, które        z Państwa dziećmi dzielą wspólny czas szkolny. W przypadku naszych Dzieci nadgorliwość jest jak najbardziej wskazana i nie ma błahych problemów. Nawet jeśli wg. Państwa nie są warte uwagi, zawsze należy się upewnić    i konsultować z kadrą szkolnej pomocy psychologiczno- pedagogicznej i wychowawcami. Z pewnością przyczyni się to, do większej skuteczności naszych działań.

Kadra SP 80

Zielony ogródek oddziału przedszkolnego


Wiosna to jedna z najpiękniejszych pór roku, kiedy to przyroda rodzi się do życia.

Dzieci z oddziału przedszkolnego postanowiły założyć zielony ogródek w kąciku przyrodniczym i posiały owies. Zanim jednak to nastąpiło, dzieci oglądały przyniesione nasiona i omówiały kolejne etapy siania oraz zasady pielęgnowania założonych hodowli. Dzieci z zapałem przystąpiły do wysiewu owsa. Radości było wiele, wszyscy bardzo chętnie włączyli się do pracy. Posiane nasiona w pojemnikach umieściliśmy na parapecie okna, tworząc zielony ogródek.
Dzieci każdego dnia dbają o hodowlę, pamiętają o podlewaniu roślin i z wielkim zaangażowaniem obserwują ich wzrost


Dominika Kaczmarek

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.