Głosuj na projekt rejonowy
Boisko i plac zabaw przy SP80
5 - Grunwald Północ, Grunwald Południe, Stary Grunwald

Pobierz pliki

PBO2020 - Jak głosować na nasz projekt?

1. Wejdź na stronę budzet.um.poznan.pl/glosowanie

2. Przejdź do projektów z kategorii: rejonowe - 5 - Grunwald Północ, Grunwald Południe, Stary Grunwald

3. Zaznacz projekt V.12 - Boisko i plac zabaw przy SP80 i przejdź do dołu strony i kliknij Oddaj swój głos

4. Wypełnij dane i jeszcze raz kliknij Oddaj swój głos

Zielony ogródek oddziału przedszkolnego

Wiosna to jedna z najpiękniejszych pór roku, kiedy to przyroda rodzi się do życia.

Dzieci z oddziału przedszkolnego postanowiły założyć zielony ogródek w kąciku przyrodniczym i posiały owies. Zanim jednak to nastąpiło, dzieci oglądały przyniesione nasiona i omówiały kolejne etapy siania oraz zasady pielęgnowania założonych hodowli. Dzieci z zapałem przystąpiły do wysiewu owsa. Radości było wiele, wszyscy bardzo chętnie włączyli się do pracy. Posiane nasiona w pojemnikach umieściliśmy na parapecie okna, tworząc zielony ogródek.
Dzieci każdego dnia dbają o hodowlę, pamiętają o podlewaniu roślin i z wielkim zaangażowaniem obserwują ich wzrost

Dominika Kaczmarek

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.