Zielony ogródek oddziału przedszkolnego

Wiosna to jedna z najpiękniejszych pór roku, kiedy to przyroda rodzi się do życia.

Dzieci z oddziału przedszkolnego postanowiły założyć zielony ogródek w kąciku przyrodniczym i posiały owies. Zanim jednak to nastąpiło, dzieci oglądały przyniesione nasiona i omówiały kolejne etapy siania oraz zasady pielęgnowania założonych hodowli. Dzieci z zapałem przystąpiły do wysiewu owsa. Radości było wiele, wszyscy bardzo chętnie włączyli się do pracy. Posiane nasiona w pojemnikach umieściliśmy na parapecie okna, tworząc zielony ogródek.
Dzieci każdego dnia dbają o hodowlę, pamiętają o podlewaniu roślin i z wielkim zaangażowaniem obserwują ich wzrost

Dominika Kaczmarek

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.