UCZEŃ

W zakładce Dokumenty/Bezpieczna Szkoła do pobrania zalecane działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego uczniów.

VIII FESTYN RODZINNY 25.05.2019
Więcej zdjęć na naszym profilu Facebook. Zobacz tutaj.

Żywa lekcja przyrody w klasach czwartych

Uczniowie klas czwartych  uczestniczyli w lekcji przyrody, która różniła się od innych. W ramach dodatkowego zadania dzieci przyniosły  swoje ulubione zwierzątka. W grupie prezentowanych zwierząt były chomiki, kawie domowe (świnki morskie), kot , gekon, królik i kolorowa papuga. Dzieci wykazały się znajomością zasad opieki nad nimi. Udzielały wskazówek tym, którzy aktualnie stoją przed wyborem domowego pupila. Uczniowie podeszli do całej sprawy niezwykle profesjonalnie; było bardzo ciekawie i zabawnie. Taka nauka na wesoło!

Joanna Biegańska