Głosuj na projekt rejonowy
Boisko i plac zabaw przy SP80
5 - Grunwald Północ, Grunwald Południe, Stary Grunwald

Pobierz pliki

PBO2020 - Jak głosować na nasz projekt?

1. Wejdź na stronę budzet.um.poznan.pl/glosowanie

2. Przejdź do projektów z kategorii: rejonowe - 5 - Grunwald Północ, Grunwald Południe, Stary Grunwald

3. Zaznacz projekt V.12 - Boisko i plac zabaw przy SP80 i przejdź do dołu strony i kliknij Oddaj swój głos

4. Wypełnij dane i jeszcze raz kliknij Oddaj swój głos

Żywa lekcja przyrody w klasach czwartych

Uczniowie klas czwartych  uczestniczyli w lekcji przyrody, która różniła się od innych. W ramach dodatkowego zadania dzieci przyniosły  swoje ulubione zwierzątka. W grupie prezentowanych zwierząt były chomiki, kawie domowe (świnki morskie), kot , gekon, królik i kolorowa papuga. Dzieci wykazały się znajomością zasad opieki nad nimi. Udzielały wskazówek tym, którzy aktualnie stoją przed wyborem domowego pupila. Uczniowie podeszli do całej sprawy niezwykle profesjonalnie; było bardzo ciekawie i zabawnie. Taka nauka na wesoło!

Joanna Biegańska