UWAGA!
Wersja mobilna programu Synergia Librus na telefony i tablety jest WERSJĄ OKROJONĄ
(w pełni funkcjonalna jest przez pierwsze 30 dni używania).
Dopiero po opłaceniu dostępu do aplikacji będziemy mieli możliwość korzystania ze wszystkich funkcji (np. Wiadomości).
 Wersja na komputery stacjonarne (laptopy) jest w pełni funkcjonalna i darmowa.

Przypominamy, że najważniejsze informacje o uczniu można przeglądać również za pomocą aplikacji Librus dla rodziców i uczniów.
Z aplikacji można korzystać na smartfonach i tabletach oraz przez przeglądarkę internetową na portalu Librus Rodzina. Jest to alternatywny sposób dostępu do informacji zawartych na koncie w dzienniku elektronicznym LIBRUS Synergia. Jest to usługa świadczona przez firmę Librus i wymaga założenia Konta LIBRUS oraz powiązania go z kontem z systemu Synergia, co opisaliśmy szczegółowo tutaj. Nie jest to oczywiście obowiązkowe i nadal możecie logować się do dziennika Synergia jak dotychczas – loginem i hasłem do konta Synergia (otrzymanymi od szkoły).
(Inf. Librus Synergia)