OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW SP80

VII edycja konkursu Sacratissimo Cordi Polonia Restituta (Najświętszemu Sercu Polska Odrodzona)

2022-11-10 10:14:06

Nasi uczniowie już po raz kolejny wzięli udział w konkursie organizowanym przez Społeczny Komitet Odbudowy Pomnika Wdzięczności w Poznaniu. I po raz kolejny udało im się odnieść w nim sukces!

W kategorii prac plastycznych (klasy IV-VI) nagrodę 2 zdobyła Marysia Iglewska z klasy IVa oraz Kamil Manyś z klasy Va, który za swoją pracę otrzymał wyróżnienie.

W kategorii klas VII-VIII praca polegała na przygotowaniu prezentacji multimedialnej. Tutaj 3 miejsce zdobyła Agata Stanicka z klasy VIIIa!

Sukces dzieci jest naprawdę wielki, ponieważ na konkurs wpłynęło aż 357 prac   z 26 szkół z całej Wielkopolski!

Nagrody uczniowie odbiorą w wyjątkowym miejscu – Auli Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu w dniu 11 listopada 2022 roku!

Serdecznie gratulujemy sukcesu!

Alina Muszyńska