SUKCESY I OSIĄGNIĘCIA NASZYCH UCZNIÓW ROK SZKOLNY 2014/2015 - PODSUMOWANIE




 


Sukcesy klasy 1 a


1. Finalista Łukasz GulikSzkolny Konkurs Recytatorski dla klas 1-3.

 

 


Sukcesy klasy 1 b


1. Jakub Grześkowiak, Magdalena Kamińska wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Recytatorskim dla klas 1-3.

2. Dawid Stempniak wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Pięknego Czytania dla klas I-III.

3. Magda Kamińska zajęła I miejsce w Konkursie Mam Talent (organizator: Joanna Biegańska, Samorząd Szkolny).

4. Drużyna chłopców zajęła I miejsce w Turnieju Piłkarskim 'Wiosna przedszkolaków".

5. Jakub Grześkowiak został Królem Strzelców.

6.Magdalena Kamińska zajęła I miejsce w Konkursie Mam Talent (organizator: Joanna Biegańska, Samorząd Szkolny).

 

 


Sukcesy klasy 1 c


1. Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Recytatorskim dla klas 1-3 otrzymali Maksymilian Suwiczak oraz Mikołaj Woźniak.

 

 

 

Sukcesy klasy 2 a


1. Finalista Rafał PiechowiczSzkolny Konkurs Recytatorski dla klas 1-3.

 

 

 

Sukcesy klasy 2 b


1.Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Recytatorskim dla klas 1-3 otrzymała Aleksandra Waliszewska.

2. Martyna Niedzielska zajęła II miejsce w Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym „Ozdoby wielkanocne” – etap szkolny (organizator: Szkoła Podstawowa nr 17 w Poznaniu; opiekunowie: Lucyna Fabrowska-Cieślak, Agata Kułakowska, Ewa Nowak).

3. Martyna Niedzielska, Weronika Pietrzyk, Aleksandra Kubiak zajęły II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Poznaniu.

4. Maria Szczepańska, Lena Watts, Julia Maćkowiak, Maciej Różak - III miejsce oraz wyróżnienie: Dominika Szafrańska, Barbara Głów, Martyna Niedzielska, Filip Wóblewski w Szkolnym Konkursie Plastycznym (Panorama Poznania lub wybrane miejsce P-nia; technika kolażu, praca zespołowa).

5. I miejsce - Aleksandra Waliszewska, II miejsce - Tomasz Grygiel, III miejsce - Barbara Głów - Szkolny Konkursu Matematyczny.

6. III miejsce - Ola WaliszewskaBasia Głów i Tomek Grygiel - wyróżnienia w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym dla kl. 2.

7. Aleksandra Waliszewska zdobyła II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Pięknego Czytania (na poziomie klas 2).

8. Korneliada - w konkursie na przebranie się za książkowego bohatera K. Makuszyńskiego - na poziomie kl.2 zwyciężyli JACEK, czyli Weronika Pietrzak i PLACEK, czyli Maciej Różak.

9. Martyna Niedzielska zdobyła nagrodę główną w świetlicowym konkursie plastyczny pt. "Białe i czerwone" (organizator Agata Kułakowska).

 

 

 

Sukcesy klasy 3 a


Puchar Dyrektora Szkoły dla klasy 3a za najwyższą frekwencję.


1. Finalistka Aleksandra MarcinekSzkolny Konkurs Recytatorski dla klas 1-3.

2. Finał XV Międzyszkolny Konkursu Recytatorski w Szkole Podstawowej nr 7 - Aleksandra Marcinek zdobyła I miejsce na poziomie klas trzecich.

3. Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Recytatorskim dla klas 1-3 otrzymali: Aleksandra Deskur, Aleksandra Mielnik.

4. Aleksandra Deskur zajęła I miejsce w Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym „Ozdoby wielkanocne” – etap szkolny (organizator: Szkoła Podstawowa nr 17 w Poznaniu, opiekunowie: Lucyna Fabrowska-Cieślak, Agata Kułakowska, Ewa Nowak).

5. Jakub Kozłowski zajął II miejsce w konkursie Mam Talent w kategorii śpiew (organizator Joanna Biegańska,Samorząd Szkolny).

 

 



Sukcesy klasy 3 b


1. Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Recytatorskim dla klas 1-3 otrzymała Paula Kanior.

2. Michał Nodżak zdobył nagrodę główną w Świetlicowym Konkursie Plastycznym pt. "Białe i czerwone" (organizator Agata Kułakowska).

3. Mam Talent – organizator Joanna Biegańska Samorząd Szkolny.

 

 

 

Sukcesy klasy 4 a


1. Wiktoria Nodżak zdobyła III miejsce w Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym „Ozdoby wielkanocne” – etap szkolny (organizator: Szkoła Podstawowa nr 17 w Poznaniu, opiekunowie: Lucyna Fabrowska-Cieślak, Agata Kułakowska, Ewa Nowak).

2. Wiktoria Nodżak - III miejsce w Szkolnym Konkursie Matematycznym "W krainie łamigłówek" (organizator: Katarzyna Beca).

3. Wiktoria Nodżak zdobyła nagrodę główną w Świetlicowym Konkursie Plastycznym pt. "Białe i czerwone" (organizator Agata Kułakowska).

4. Wiktoria Nodżak zajęła II miejsce w konkursie Mam Talent w kategorii śpiew (organizator Joanna Biegańska,Samorząd Szkolny).

5. Amelia Kadzińska, Milena Kadzińska oraz Anna Gadzińska zajęły II miejsce w konkursie Mam Talent w kategorii taniec (organizator Joanna Biegańska,Samorząd Szkolny).

6. Weronika Śmigiel zajęła III miejsce w konkursie Mam Talent w kategorii śpiew (organizator Joanna Biegańska,Samorząd Szkolny).

 

 

 

Sukcesy klasy 4 b

1. Zofia Obara, Julia Sikorska oraz Julia Czaboćko zajęły II miejsce w konkursie Mam Talent w kategorii śpiew (organizator Joanna Biegańska,Samorząd Szkolny).

 

 

 

Sukcesy klasy 5 a


1. Aleksander Kamiński zajął IV miejsce w XIII Międzyszkolnym Konkursie Gwary Poznańskiej zorganizowanym w naszej szkole. Wzięły w nim udział szkoły: SP 4, SP 69, Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 i SP 80. Organizatorami konkursu były: Ewa Iwaszkiewicz i Joanna Biegańska,

2. Aleksander Kamiński zajął I miejsce w Szkolnym Konkursie Matematycznym "W krainie łamigłówek" (organizator: Katarzyna Beca).

3. Julia Gulik zajęła II miejsce w Szkolnym Konkursie Matematycznym "W krainie łamigłówek" (organizator: Katarzyna Beca).

4. Maciej Murdza zajął II miejsce w Szkolnym Konkursie Matematycznym "W krainie łamigłówek" (organizator: Katarzyna Beca)

5. Karolina Gasińska zajęła III miejsce w Szkolnym Konkursie Matematycznym "W krainie łamigłówek" (organizator: Katarzyna Beca).

6. Aleksander Kamiński - III miejsce w XI Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym dla uczniów klas piątych szkół podstawowych dzielnicy Grunwald (organizatorzy: Dorota Michniewska oraz Katarzyna Beca).

7. Jerzy Szachniuk – II miejsce, Artur Stefaniak wyróżnienie - Konkurs plastyczno - informatyczny na ulotkę o festynie (organizatorzy: Dorota Szukała oraz Katarzyna Beca).

8. Aleksander Kamiński zajął I miejsce w konkursie Mam Talent w kategorii śpiew (organizator Joanna Biegańska,Samorząd Szkolny).

 

 

 

Sukcesy klasy 5 b


1. Magdalena Lehmann zajęła II miejsce w XIII Międzyszkolnym Konkursie Gwary Poznańskiej zorganizowanym w naszej szkole. Wzięły w nim udział szkoły: SP 4, SP 69, Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 i SP 80. Organizatorami konkursu były: Ewa Iwaszkiewicz i Joanna Biegańska.

2. Klasa 5b wygrała wszystkie spotkania w „Mistrzostwach klas 5 w piłce koszykowej dziewcząt i chłopców w SP 80”. Zawody przygotowała i przeprowadziła Małgorzata Piątek.

3. I miejsce - Agnieszka Słodzinka, II miejsce - Patrycja Pietrucha, wyróżnienie - Magdalena Lehmann oraz Dawid Kaczmarek - Konkurs plastyczno - informatyczny na ulotkę o festynie (organizatorzy: Dorota Szukała oraz Katarzyna Beca).

4. II Miejsce w Konkursie Piosenki Obcojęzycznej w Gimnazjum nr 54 zajęła Oliwia Świętek (przygotowanie Dorota Szukała).

5. Oliwia Świętek zajęła II miejsce w konkursie Mam Talent w kategorii taniec (organizator Joanna Biegańska,Samorząd Szkolny).

 

 


Sukcesy klasy 6 a


1. Karolina Twardowska zajęła III miejsce w XXXIV Wojewódzkim Turnieju Białych Piór, (opiekun Aleksandra Ratajewska).

2. Maria Niedzielska zajęła III miejsce w IX Konkursie Pięknego Czytania Prozy, (opiekunowie: Ewa Iwaszkiewicz, Aleksandra Ratajewska).

3. Karolina Mielnik - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego (opiekun: Aleksandra Ratajewska).

4. II miejsce - Maria Niedzielska, III miejsce - Karolina Twardowska - Konkurs plastyczno - informatyczny na ulotkę o festynie (organizatorzy: Dorota Szukała oraz Katarzyna Beca).

5. W etapie szkolnym: I miejsce - Maria Niedzielska, II miejsce - Karolina Twardowska oraz Zuzanna Poczta, III miejsce - Adam Czyżak - Międzyszkolny konkurs na prezentację multimedialną "Let's Go to New York!" (organizatorzy: Szkoła Podstawowa nr 6, opiekunowie: Maria Bobrowska oraz Katarzyna Beca).

6. Karolina Twardowska - laureatka XXXIV Turnieju Białych Piór (przygotowanie Aleksandra Ratajewska).

7. Karolina Mielnik - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego (przygotowanie Aleksandra Ratajewska).

8. Maria Niedzielska - III miejsce w IX Konkursie Pięknego Czytania Prozy (przygotowanie Aleksandra Ratajewska).

9. Świadectwa z wyróżnieniem: 

Adam Czyżak - średnia - 4,9, zachowanie - bdb;

Piotr Jarzina – średnia - 4,9, zachowanie - bdb

Wojciech Maciałowicz – średnia - 5,3, zachowanie - bdb

Karolina Mielnik – średnia - 6,0, zachowanie - wzorowe

Maria Niedzielska – średnia - 6,0, zachowanie - wzorowe

Zuzanna Poczta – średnia - 5,5, zachowanie - bdb

Karla Przybylczak – średnia - 4,8, zachowanie - bdb

Wojciech Sikora – średnia - 5,7, zachowanie - wzorowe

Klaudia Szeszuła – średnia - 5,4, zachowanie - bdb

Karolina Twardowska – średnia - 5,7, zachowanie - wzorowe

 

 

 

Sukcesy klasy 6 b


1. Alicja Kałek wyróżnienie w II Międzyszkolnym Konkursie Dziennikarskim na fotoreportaż: "Nie trzeba jechać w obce kraje, żeby zobaczyć rzeczy piękne i niezwykłe" (opiekun: Aleksandra Ratajewska)

2. I miejsce - Maria Dopierała, wyróżnienie - Natasza Staniszewska - Konkurs plastyczno - informatyczny na ulotkę o festynie (organizatorzy: Dorota Szukała oraz Katarzyna Beca).

3. Świadectwa z wyróżnieniem: Maria Dopierała, Alicja Kałek, Mateusz Hernes, Emilia Sarnowska.

4. Emilia Sarnowska zajęła III miejsce w konkursie Mam Talent w kategorii śpiew (organizator Joanna Biegańska,Samorząd Szkolny).

5. Alicja Kałek zajęła I miejsce w Konkursie Plastycznym „Lalka Poznańska Bamberka” (organizator Dorota Szukała).